طلا و جواهر
فروشگاه طلا و جواهر

 

امروزه مدل‌هاي مختلفي از دستبندهاي تميمه وجود دارد. طرح‌ها و مدل‌هاي مختلفي كه باعث محبوبيت اين دستبند طلا شده است. يكي ديگر از دلايل محبوبيت اين مدل اين است كه ريشه در فرهنگ و هنر گذشتگان اين سرزمين دارد. استفاده از اين مدل در مناطق مرزي و جنوبي ايران مانند بوشهر و بندرعباس بسيار شايع بوده و جز زيورالات سنتي اين منطقه محسوب مي‌شود.
از طرفي هم به علت تنوع بسيار بالاي دستبند تميمه در طرح و وزن، با هر ميزان بودجه ميتوان اقدام به خريد دستبند طلا تميمه كرد.هنگام خريد دستبند طلا تميمه به سالم بودن زنجير توجه داشته باشيد و حتما از گالري طلا و جواهر معتبر خريد كنيد تا از كيفيت محصولات مطمئن باشيد.

 

 

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

دستبند زنجيري طلا

النگوي طلا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۱:۵۵ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

امروزه مدل‌هاي مختلفي از دستبندهاي تميمه وجود دارد. طرح‌ها و مدل‌هاي مختلفي كه باعث محبوبيت اين دستبند طلا شده است. يكي ديگر از دلايل محبوبيت اين مدل اين است كه ريشه در فرهنگ و هنر گذشتگان اين سرزمين دارد. استفاده از اين مدل در مناطق مرزي و جنوبي ايران مانند بوشهر و بندرعباس بسيار شايع بوده و جز زيورالات سنتي اين منطقه محسوب مي‌شود.
از طرفي هم به علت تنوع بسيار بالاي دستبند تميمه در طرح و وزن، با هر ميزان بودجه ميتوان اقدام به خريد دستبند طلا تميمه كرد.هنگام خريد دستبند طلا تميمه به سالم بودن زنجير توجه داشته باشيد و حتما از گالري طلا و جواهر معتبر خريد كنيد تا از كيفيت محصولات مطمئن باشيد.

 

 

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

دستبند زنجيري طلا

النگوي طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۱:۳۲ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

بعد از تعهدي كه زن و مرد به هم ميدهند، از طرف داماد يك عدد انگشتر طلا به عروس هديه داده ميشود كه به آن انگشتر نامزدي ميگويند. استفاده از انگشتر نامزدي يك رسم قديمي و متداول ميباشد و نشان دهنده اين است كه مراسم ازدواجي بين آن دو نفر برگزار مي شود.
بعضي خانواده ها بدون حضور عروس اقدام به خريد انگشتر نامزدي ميكنند تا جنبه غافلگيري براي عروس داشته باشد.اين افراد بايد از قبل سليقه عروس را براي مدل انگشتر طلا جويا شوند تا چيزي كه تهيه ميكنند خلاف سليقه عروس نباشد. بعضي نيز براي جلوگيري از اين مشكل، ترجيح ميدهند كه به همراه عروس اقدام به خريد كنند تا دقيقا همان چيزي را بخرند كه باب سليقه عروس ميباشد. زيرا انگشتر نامزدي و حلقه عروسي چيزي نيست كه بتوانند چند سال بعد آن را عوض كنند و يك چيز هميشگي است.

ساير محصولات مشابه در گالري طلا و جواهر تانياگلد:

ست حلقه طلا

انگشتر با نگين طلا

انگشتر بدون نگين طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۱۳:۵۲ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

انگشتر با مرواريد يكي از محبوب ترين مدل‌هاي انگشتر طلا مي‌باشد كه از گذشته تا به امروز محبوبيت خود را حفظ كرده و اين مدل انگشتر هيچ وقت قديمي نميشود بلكه هر روز طرفداران بيشتري پيدا مي‌كند.

انگشتر با مرواريد معمولا از يك رينگ ساده به همراه يك مرواريد ارائه مي‌شود ولي اخيرا طراحي‌هاي جديد و زيبايي انجام شده و در مدلهاي مختلفي به فروش مي‌رسند و افراد هنگام خريد انگشتر طلا با مرواريد حق انتخاب زيادي دارند.

 

 

ساير محصولات مشابه در گالري طلا و جواهر تانياگلد:

انگشتر نامزدي طلا

ست حلقه طلا

انگشتر با نگين طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۵۴:۳۲ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

در فرهنگ ايراني بعد از آشنايي اوليه و بعد از اينكه خانواده عروس جواب مثبت خود را اعلام كرد ، خانواده داماد براي اينكه قضيه شكل رسمي تري به خود بگيرد يك انگشتر طلا به اسم انگشتر نامزدي يا نشان براي عروس خانم به تحفه آورده و دست عروس مي كنند. عروس خانم ها به نشانه ورود به مرحله متاهل بودن انگشتر را به دست مي كنند و البته خريد ست حلقه طلا ازدواج با حضور عروس خانم و به سليقه او انجام مي شود. حلقه هاي نشان معمولا ظريف تر و ساده تر از حلقه هاي ازدواج هستند. البته در اين بين بين خانواده ها اختلاف نظر هايي نيز به وجود مي آيد مثلا خيلي ها حلقه نشان را به دست راست مي كنند و برخي بر اين باورند كه حلقه نشان را نيز بايد به دست چپ انداخت. لازم به ذكر است كه خريد انگشتر طلا نامزدي كار بسيار شيرين و سختي ميباشد، بنابراين ميتوانيد جديدترين مدل هاي حلقه نشان و نامزدي 2020 را در گلدگالري تانياگلد مشاهده نمائيد.

 

 

مطالب ديگر در سايت  گالري طلا و جواهر تانياگلد:

جديدترين مدل گوشواره طلا 2020 

مدل انگشتر طلا 2020


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۴۹:۴۸ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

انواع جديدترين مدل گوشواره طلا 2020 در طرحهاي متنوع را ميتوانيد از تانيا گلد سفارش دهيد. تانيا گلد با ارائه جديدترين مدل گوشواره طلا 2020 در بازار وب سايتهاي طلا و جواهر جايگاه به خصوصي براي متقاضيان و مشتريان محترم دارد. در اين سايت طلا و جواهر مشتريان ميتوانند انواع مدلهاي به روز گردنبند طلا، انگشتر طلا، دستبند طلا، گوشواره طلا و ... را به راحتي سفارش داده و درب منزل دريافت نمايند.

 

 

مطالب ديگر در سايت  گالري طلا و جواهر تانياگلد:

جديدترين مدل‌هاي حلقه نشان و نامزدي 2020

مدل انگشتر طلا 2020


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۳۳:۳۹ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

گردنبند طلا با زنجير طلا بسيار محبوبتر از ساير مدلها ميباشد وطرفداران زيادي دارد. همچين آقاياني كه علاقه به استفاده از گردنبند دارند، اكثرا اين مدل را انتخاب ميكنند .


نكات مهم هنگام خريد گردنبند با زنجير طلا:

وزن محصول:

وزن زنجير طلا بايد با آويز آن تناسب داشته باشد زيرا اگر آويز سنگين وزن باشد و زنجير نازك باشد، امكان پاره شدن زنجير طلا وجود دارد. از طرفي هم زنجيرهاي بسيار سنگين در طولاني مدت باعث فشار به گردن ميشود.


هماهنگي با رنگ پوست:

بهتر است افراد با پوست تيره از طلاي زرد، افرادي با رنگ پوست برنزه از طلاي سفيد و بقيه نيز از طلاي رزگلد استفاده كنند.


صافي سطح محصول:

يك نكته مهم كه برخي افراد به آن توجه نميكنند، سطح صاف و صيقل خورده زنجير است كه اگر ذره اي ناهمواري داشته باشد باعث آسيب رساندن به گردن ميشود.


قفل زنجير:

يكي از موارد مهم در انتخاب زنجير طلا، توجه به قفل زنجير است. بسيار مهم است كه قفل زنجير سالم باشد تا از باز شدن و گم شدن طلا جلوگيري شود.

 

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

گردنبند طلا

گردنبند سنگي طلا

آويز بدون زنجير طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۵۴:۳۸ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

زيورآلات نقش مهمي را در ظاهر و پوشش افراد ايفا مي كند بطوريكه اگر درست و به جا استفاده نشود باعث بهم ريختن ظاهر افراد مي شود.امروزه استفاده از زيورآلات بطور مطلق مختص خانم ها نيست بلكه آقايون و كودكان هم از آن استفاده مي كنند.

دخترها در دنياي رنگارنگشان از زيورآلات متنوع مثل دستبند طلا ، انگشتر طلا ،گردنبند طلا ، گوشواره طلا يا...  در طرح ها و رنگ هاي مختلفي استفاده مي كنند.زيورآلات دخترانه هيچ وقت محبيوبيت خود را از دست نداده بلكه روز به روز به تنوع آن ها افزوده مي شود.

فروشگاه اينترنتي زيورآلات تانيا گلد ارائه دهنده انواع زيورآلات دخترانه ،زنانه است و مشتريان مي توانند با مراجعه به اين سايت ليست محصولات سايت را مشاهده كرده و به راحتي بصورت آنلاين اقدام به خريد طلا مورد نظر خود كنند..

 

ساير خدمات فروشگاه طلا و جواهر تانيا گلد

خريد انگشتر طلا
خريد گردنبند طلا
خريد دستبند طلا

خريد گوشواره طلا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۴:۳۰ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

تنوع سليقه مردم در خريد گوشواره طلا، باعث شده تنوع بسيار زيادي در گوشواره هاي طلا وجود داشته باشد. برخي افراد از گير كردن گوشواره به مو و لباس ناراضي هستند و برايشان ايجاد ناراحتي ميكند، ما به اين افراد گوشواره فشرده كه زيرمجموعه گوشواره كليپسي مي باشد را پيشنهاد ميكنيم. اين مدل معمولا كوچك و كمي ضخيم است و به گوش ميچسبد و لاله گوش را دربرميگيرد. و در بين گوشواره هاي كليپسي، محبوب ترين مدل مي باشد.

 

ساير خدمات فروشگاه طلا و جواهرتانيا گلد

خريد انگشتر طلا
خريد گردنبند طلا
خريد دستبند طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۵۲:۵۱ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

گوشواره هاي طلا به خاطر تنوع زيادي كه دارند بسيار محبوب هستند و با اطمينان ميتوان گفت هر خانمي حداقل يك جفت گوشواره را دارد و برخي نيز هستند كه در بين انواع زيورآلات علاقه زيادي به خريد گوشواره طلا دارند. گوشواره عصايي نيز جز مدلهاي پر طرفدار در گوشواره هاي طلا ميباشد. استفاده از اين گوشواره ها در زمان رم باستان رواج پيدا كرد و تا زمان حال ادامه پيدا كرده است. شكل ظاهر آن به اين گونه است كه يك ميله نازك و بلند از سوراخ گوش رد شده و به شكل عصا يا قلاب ماهي ميباشد كه اين ميله باريك و دراز حكم قفل گوشواره را نيز دارد و در پشت گوشواره چيزي به عنوان قفل پشتيبان وجود ندارد. گوشواره هاي عصايي اغلب به صورت آويز هستند و مدل و وزن گوشواره مانع از بيرون آمدن آن از گوش ميشود.

 

 

ساير خدمات فروشگاه طلا و جواهر تانيا گلد

خريد انگشتر طلا
خريد گردنبند طلا
خريد دستبند طلا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۰۱:۴۷ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر