طلا و جواهر
فروشگاه طلا و جواهر

استفاده از انواع طلاجات براي خانم ها بسيار دوست داشتني است. النگو طلا و دستبند طلا نيز از جمله زيورآلاتي است كه از زمان هاي دورتر در بين خانم ها طرفداران بسياري داشت . النگو را مي توان با هرتيپ و لباسي ست كرد. امروزه انواع النگوي طلا با طرح ها و رنگ هاي مختلف در بازار موجود است كه پاسخگوي نياز مشتريان است . استفاده از يك طلاي مناسب مي تواند باعث جذاب تر ديده شدن شخص شود. النگوي طلا جزو زيورآلاتي است كه بطور روزمره از آن استفاده مي شود و به دليل داشتن تنوع زياد در طرح انتخاب آن كمي دشوار است. اما اگر بدانيد هر النگوي طلا مختص استفاده در چه نوع مناسبتي است انتخاب شما راحت ترخواهد شد. يكي از مزاياي خريد دستبند طلا از نوع النگو نداشتن قفل و امنيت آن ميباشد. زيرا امكان گم شدن آن تقريبا غيرممكن است.

 

النگو طلا را بايد به كدام دست انداخت؟

اين موضوع كاملا سليقه اي است و بستگي دارد كه شما در كدام دست راحت تر هستيد. ولي در حالت كلي ميتوان از بعضي الگوها تبعيت كرد. مثلا اگر هميشه از ساعت استفاده ميكنيد بهتر است النگو را در دست راست انداخته و ساعت يا دستبند را در دست چپ ببنديد. ولي اگر جز افرادي هستيد كه علاقه اي به بستن ساعت نداريد بهتر است النگو را در دست چپ بياندازيد.

ساير خدمات فروشگاه طلا و جواهر تانيا گلد

 گردنبند طلا

انگشتر طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۶:۵۴ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

گوشواره حلقه اي طلا از گذشته هاي دور مورد پسند خانمها و آقايان بوده و امروزه نيز افراد زيادي هستند كه اين مدل گوشواره را به ساير مدل ها ترجيح ميدهند.اگر به دنبال ظاهري شيك هستيد، گوشواره هاي حلقه اي طلا گزينه مناسبي هستند. اين مدل گوشواره طلا داراي مدلهاي مختلفي ميباشد كه انتخاب را براي مشتريان راحت كرده است. هنگام خريد گوشواره طلا بايد به فرم صورت دقت كرد تا چيزي كه انتخاب ميكنيد با صورت شما هماهنگ باشد.

 

مدلهاي مختلف گوشواره حلقه اي طلا  :  

  • گوشواره حلقه اي ساده
  • گوشواره حلقه اي بزرگ
  • گوشواره حلقه اي كوچك
  • گوشواره حلقه اي نامتقارن
  • گوشواره حلقه اي آويز دار

 

 

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

گردنبند طلا

نيم ست طلا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۰۹:۳۳ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

 

گوشواره طلا جز زيورالاتي است ك قدمت استفاده از آن بسيار زياد است و علاوه بر خانها، بسيار مورد پسند آقايان نيز بوده است. در زمانهاي گذشته براي نشان دادن وضعيت خوب مالي افراد مورد استفاده قرار ميگرفت. امروزه گوشواره ها تنوع زيادي پيدا كرده است و بين عموم افراد استفاده ميشود . يكي از مدلهاي بسيار محبوب، گوشواره ميخي طلا ميباشد.
گوشواره ميخي طلا، نوعي گوشواره هستند كه يك ميله نازك از سوراخ گوش رد شده و در پشت گوش به يك پين وصل ميشود. اين نوع گوشواره بسيار محبوب بوده و در بين نسل جوان طرفداران زيادي دارد و با خريد گوشواره طلا بهترين هديه را ميتوان به عزيزان تقديم كرد.


نكات مهم در انتخاب گوشواره ميخي طلا:

-حتما در هنگام خريد گوشواره ميخي، بست پشتي آن را بررسي و از محكم بودن آن اطمينان حاصل نمائيد

-توجه به وزن گوشواره و قيمت آن

-اطمينان از اصل بودن طلاي استفاده شده

 

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

گردنبند طلا

دستبند طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۱۱:۵۰ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

گوشواره طلا و به طوركلي گوشواره شايد قديمي‌ترين زيورآلاتي باشد كه انسان از ديرباز از آن استفاده مي‌كرده است. گوشواره طلا يكي از مهم‌ترين و كاربردي‌ترين جوهرات و زيورآلات است چراكه نمود آن در چهره و صورت قابل مشاهده است و شايد به همين علت است كه در طول زمان همواره مورد استفاده بوده است.

تاثير مدل گوشواره

مدل گوشواره  تاثير زيادي بر ظاهر فرد ميگذارد و بسيار مهم است كه مدل گوشواره با مدل لباس و فرم صورت و گردن همخواني داشته باشد. موضوع مهم ديگري كه در خريد گوشواره طلا  اهميت دارد اين است كه براي چه موقعيتي و مراسمي از اين اكسسوري استفاده ميشود. در موقعيت‌هاي رسمي گوشواره شلوغ مناسب نيست. با گوشواره حلقه‌اي بزرگ، صورت گرد و چاق بنظر مي‌آيد و چين‌هاي گردن مشخص تر مي‌شود. گوشواره آويز براي گردن‌هاي بلند مناسب است نه گردن‌هاي كوتاه. گوشواره كليپسي نيز براي صورتهاي گرد و چاق مناسب نيست. اما گوشواره‌هاي حلقه‌اي متوسط براي هر مدل صورت مناسب مي‌باشد

 

 

خدمات گلد گالري  تانيا گلد:

خريد انگشتر طلا
خريد گردنبند طلا
خريد دستبند طلا
 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۹:۲۳ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

خريد سرويس طلا  عروس يكي از مهم ترين و پرخرج ترين قسمت هاي عروسي است كه علاوه بر چشم و هم چشمي هاي موجود، قيمت بالاي آن نيز به يكي از دغدغه هاي اصلي عروس و داماد ايجاد شده است .سرويس طلاي عروس معمولا از يك گردنبند طلا، دستبند طلا، گوشواره طلا و در بعضي مواقع انگشتر طلا تشكيل شده است. خريد سرويس طلا مناسب شيك و جديد از ميان انبوهي از سرويس ها با طرح هاي درخشان و خيره كننده سخت است و باتوجه به مشكلات اقتصادي و افزايش قيمت طلا نيز اين كار سخت تر هم شده است.

نكاتي كه هنگام خريد طلا و جواهر بايد به آن ها توجه كرد:

- انتخاب رنگ طلا باتوجه به رنگ پوستتان باعث ميشود جلوه بيشتري داشته باشد .
- قبل از خريد طلا حتما به مدل يقه لباس عروس دقت كنيد.
- هنگام خريد به قفل گوشواره و دستبند دقت داشته باشيد كه به راحتي باز نشوند.
- مدلي را انتخاب كنيد كه تا چندين سال از مد نيفتد و همچنان زيبا به نظر برسد. سرويسهاي خيلي شلوغ و سنگين زود از مد مي افتد و شما را ترغيب به تعويض آن ميكند.
- از جاي معتبر خريد كنيد و حتما فاكتور بگيريد. گرفتن فاكتور اين اطمينان را به شما ميدهد كه فروشنده اصل بودن جنس خود را تضمين ميكند و اگر مشكلي پيش آمد به راحتي قابل پيگيري ميباشد.
- بيش از حد از طلا استفاده نكنيد. زيرا ظاهر شما را شلوغ ميكند و ظرافت و زيبايي شما كمتر به چشم مي آيد.

 


ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

نيم ست طلا

گردنبند طلا

دستبند طلا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۰:۲۴ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

دستبندها نمايان گر شخصيت افراد مى باشند و براي هر نوع جنسيتى( مذكر و مونث )استفاده مى گردند، يك دستبند طلا مى تواند نشانگر زيبايى ، فريبندگى و جلوه گرى فرا انتظار باشد. دستبندها زينت بخش دست شما و باعث افزايش زيبايى آن ها مى شوند . امروزه از دستبندهاي طلا براى نشان نامزدى استفاده شده ، زن و مرد هر دو يك مدل دستبند را با يكديگر ست مى كنند تا بتوانند با اين كار عشقشان را به يكديگر ابراز كنند .

 

دستبند طلاي زنانه

استفاده از انواع طلا جهت زيبايي ظاهر، هميشه مورد توجه خانمها بوده است و در ميان انواع جواهرات، دستبند طلا بسيار محبوب بوده و باعث افزايش اعتماد به نفس و جذابيت خانمها ميشود. ضخامت دستبند طلا به سليقه و اندازه مچ دست شخص بستگي دارد . ولي معمولا با افزايش سن تمايل به استفاده از دستبند طلاي پهن افزايش مي يابد. يكي از راه هاي ست كردن دستبند و لباس، انتخاب دستبندهاي طلا با سنگ هاي رنگي متناسب با رنگ لباس ميباشد.

 

دستبند طلاي مردانه

امروزه دستبند طلا مردانه طرفداران زيادي پيدا كرده و آقايان متناسب با استايل خود، دستبند مناسب را انتخاب ميكنند. درگذشته فقط افراد ثروتمند از دستبند طلا استفاده ميكردند تا بتوانند ثروت و قدرت خود را نشان دهند، اما امروزه با طراحي هاي متنوع و قيمت متفاوت، عموم آقايان ميتوانند دستبند طلاي موردنظر خود را انتخاب كنندو با خريد دستبند طلا مناسب به  آراستگي ظاهر خود بيفزايند .

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

نيم ست طلا

گوشواره طلا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۸:۳۲ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

گردنبند طلا يكي از اولين زيور آلات استفاده شده توسط انسان مي باشد. گردنبند طلا همانند گوشواره طلا بصورت طراحي شده كه زيبايي را دو چندان مي كند و سمبل و نمايشگر معاني مختلف همانند ثروت و فريبندگي است.در برخي از مواقع گردنبندهاي طلا به همراه سنگ هاي زينتي و خاص بكار مي روند كه شامل مرواريد ، ياقوت ، زمرد سبز ، لعل و ياقوت كبود مي باشد.


گردنبند طلا زنانه

در اكثر مواقع در طراحي گردنبند مسائل جنسيتي لحاظ مي گردد.گردنبند طلا براي بانوان نماد ظرافت ، دلربايي و زيبايي مي باشد در صورتي كه براي آقايان همانند چوكر به دور گردن ميپيچد كه خالي از ظرافت زنانگي است و بيشتر قدرت مردانگي و به روز بودن را به نمايش مي گذارد.


گردنبند طلا مردانه

استفاده از گردنبند طلا در مردان نيز بسيار رايج ميباشد و اكثرا آن را با ساعت ، دستبند و كمربند خود ست مي نمايند. هيچ محدوديتي در انتخاب گردنبند براي آقايان وجود ندارد ولي اكثزا از گردنبندهاي ضخيم استفاده ميكنند . انتخاب و خريد گردنبند طلا  مناسب با توجه به شخصيت و سبك لباس ميتواند باعث بهبود ويژگي هاي شخصي شود و زيبايي خاصي به استايل آقايان ببخشد.

ساير محصولات مشابه در گلدگالري تانياگلد:

دستبند طلا

گوشواره طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۳:۰۶ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

گر به استايل گردنبند طلا چند لايه (Layered Necklaces) علاقه مند هستيد اما چندان مطمئن نيستيد چگونه بايد آن ها را با يكديگر هماهنگ كرد، اين مطلب را تا انتها دنبال كنيد.

با اين پنج راهكار، گردنبندهاي چند لايه‌ي خود را شبيه مدل‌ها بپوشيد!

1. زنجير بدن (Body Chain) را با گردنبند ظريف خود بپوشيد

اين استايل بسيار جذاب بوده و اين امكان را به شما مي دهد كه در تمام طول سال آن را استفاده كنيد بي آنكه از مد به دور باشيد . همچنين تركيبي از زنجير بدن با هر كدام از انواع گردنبندهاي طلاي زنانه و ظريفي كه داريد مي تواند با لباس شب شما همسو بوده و جذابيت شما را دو چندان كند.

زنجيرهاي بدن را مي توان با لباس هاي يقه باز پوشيد و خلاقيت و اصالت اين استايل را چند بار به نمايش گذاشت اما بيشتر مواقع آن ها را با لباس هاي يك دست (مونوكروم) تيره مي پوشند تا جلوه ي منحصر به فرد خود را تمام و كمال نشان بدهند.

2.  گلوبند(Choker) مينيمال خود را با گردنبند ظريف بپوشيد تا با ظاهر شيك و جذاب خود بدرخشيد
براي رسيدن به اين نوع پوشش سعي كنيد يك گردنبند طلاي ظريف يا گلوبند را با يك لايه گردنبند ديگر بپوشيد . از اين رو مي توانيد پوشش خود را با زيورآلات مينيمال تركيب كنيد تا كه ظاهر ساده، جذاب و مدرن اين طرح ها را حفظ كنيد.

 3.گردنبند چندلايه ي خود را با استايل روزمره همگام سازيد

امروزه همه ى ما زندگي روزمره اى را تجربه مي كنيم كه پيدا كردن پوشش مناسب با آن ممكن است برايمان بسيار وقت گير باشد. با در نظر گرفتن اين نكته، گردنبند هاي چند لايه مي توانند براي شما جايگزين مناسبي باشند تا در كوتاه ترين زمان به زيباترن و جذاب ترين پوشش دست يابيد .شما مي توانيد يك لاكي چارم ساده و زيبا را با لباس روزمره و يا با لباس هاى رسمي خود بپوشيد و همواره ظاهري دلربا داشته باشيد .


4. تركيب كردن گردنبند هاي مختلف براي يك پوشش فردي و كاملا منحصر به فرد

گردنبندهاي طلا مختلف را ، در تمامي ابعاد در كنار يكديگر بپوشيد تا به معناي دقيق كلمه به پوشش منحصر به فرد خود دست پيدا كنيد.

5.گردنبند هاي مرواريد براي پوششي كلاسيك

گردنبندهاي مرواريد تركيبي بسيار زيبا و كلاسيك هستند كه هيچگاه از مد به دور نبوده و تكراري نمي‌ شوند!
معمولا در مراسم ازدواج گردنبند يكي از اركان اصلي پوشش فرد مي باشند. گردنبندهاي مرواريد نه تنها بهترين انتخاب براي مراسم ازدواج هستند بلكه در كنسرت هاي موسيقي، سينما ، تئاتر و مراسم رسمي يا هر كجا كه بتوانيد علاقه ي خود به استايل كلاسيك نمايان سازيد ، زيبايي خود را به رخ مي‌ كشند.

با خريد گردنبندهاي طلاي تانياگلد و ست كردن آنها، از استايل خود لذت ببريد!

 

ساير خدمات فروشگاه طلا و جواهر تانيا گلد

 گردنبند طلا

انگشتر طلا

 دستبند طلا

 گوشواره طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۵۹:۵۶ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

حلقه ازدواج با حكاكي اسم

حلقه ازدواج با حكاكي اسم از مدل انگشترهايي كه بيشتر زوج هاي جوان براي گرفتن حلقه عروسي به طلا فروشي سفارش مي دهند كه حك كردن اسم تان داخل حلقه نشان از عشق است اگر اطلاعاتي در مورد نحوه حكاكي اسم روي حلقه ازدواج نداريد سايت طلا و جواهر تانيا گلد اطلاعات كامل در اختيار شما قرار مي دهد 

حلقه مناسب حكاكي

حكاكي اسم را بيشتر داخل حلقه هاي ساده انجام مي دهند اندازه حلقه ازدواج هر چه نازك تر باشد حكاكي اسم داخل آن بسيار سخت مي شود در اغلب موارد براي نوشتن داخل حلقه از حروف انگليسي استفاده مي كنند

 

حلقه ازدواج

 

 

خدمات فروشگاه طلا و جواهر  تانيا گلد:

 انگشتر طلا

 گردنبند طلا

 دستبند طلا 

گوشواره طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۰:۵۲ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]

انگشتر طلا مردانه

ياقوت يكي از با ارزش ترين سنگ هاي جواهر رنگي است، در واقع ياقوت هاي بزرگ قيمت هاي بالايي معادل الماس هاي هم اندازه خود دارند.
ياقوت گونه اي از كوراندوم است كه رنگ قرمزش را از كروميوم مي گيرد.
كوراندومي كه در هر رنگي غير از قرمز باشد در دسته ياقوت كبود قرار مي گيرد.

انگشتر طلاي زرد مردانه

انگشتر طلاي زرد مردانه با نگين الماس تراش برليان و ياقوت قرمز

 

انگشتر طلا سفيد مردانه

 

انگشتر طلا سفيد با برليان مردانه 

برليان نوعي تراش است كه براي سنگ الماس استفاده ميشود. اين نوع تراش فرزند تراشي است به نام تراش سوييسي كه براي انواع و اقسام سنگهاي مختلف در گذشته استفاده مي شده است.

در تراش برليان امروزه سعي بر آن است كه هر چه بيشتر از قبل جلوه هاي بصري سنگ الماس را به نمايش بگذراند و زوايا و نوع برش را به شكلي تنظيم كنند كه نور وارده شده به سنگ الماس با صفحات بيشتري از سنگ برخورده كرده و در انتها به چشم ما برخورد كند. براي دست يافتن به اين مساله دانشمندان موسسات بزرگ آمريكا و بلژيك هميشه براي بهتر كردن نوع تراش الماس ها تلاش مي كنند و سال به سال استاندارهاي جديدي را براي

اينكار ارائه مي دهند.

 

ساير خدمات فروشگاه طلا و جواهر تانيا گلد

 گردنبند طلا

انگشتر طلا

 دستبند طلا

 گوشواره طلا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۵:۳۳ ] [ tania ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر